Hírek
Haza > Hírek > Tartalom
Miko Andrea város 2016 Nanshan Rin a hatodik kerékpár nyitott

Alapos fejlődés elősegítése a nemzeti Fitnessz tevékenység, tapasztalat Andrea nan shanand #39; s vidéki szerelmi érzések, a táj, a sárga-folyó xiaolangdi víztározó terület, élvezze a zöld út. Miko Andrea város 2016 nanshan andquot; ringandquot; a hatodikkerékpárnyílt augusztus 21-én megrendezésre kerülő

A kerékpár open üzemelteti Andrea város, a haza nanshan gyönyörű vidékén található, 35 km-nyi pálya többnyire rámpa. Verseny oszlik MTB, fiatal férfiak, középkorú férfiak, nők, valamint a közúti kerékpáros csoport négy kategóriából. Intenzív verseny után a négy kategória korona volt a Chen Xiangyuan Hu Ziyun jiangxi, hunan, zhejiang Liao Lajos, jiangxi Zhou Kejiang nyert.

A city bike open 2011 óta sikeresen megtartott hat ülés, minden évben vonzza a sok kerékpározás rajongók szerte az országban, hogy részt vesz. , hogy úgy mondjam, vált a andquot, a tour DE nan shanandquot; Nyissa meg a város andquot, zöld cardandquot; a külföldi csereprogramok fokozza a barátság, vált egy új Andrea-építés, hozzon létre egy új pozitív energia az élet!

Az ODIN versenyző nyerte a bajnok, ODIN szén-dioxid-hegyi kerékpár racing legjobb kiválasztása:

Gratulálunk a bajnok segítségével mountainODIN racing szén-dioxid-kerékpárversenyek

Odin kompozit technológiaspecializesinproductionofszén-dioxid-Bike kerékpárok, szén-dioxid-kerékpáros keret,szén-dioxid-kerékpár felniés egyébcarbonbicycleparts.welcometocontactus.

értékesítés:Sales@odinbike.com

Üzletvezető:Emma@odinbike.com

GM:Kevin@odinbike.com

Szerver:Hans@odinbike.com

értékesítési telefon: + 86-13616048504

GM-telefon: + 86-18059213977

Tel: + 86-592-7059862

Fax: + 86-592-7059862